oświetlenie awaryjne

Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego, stworzona w oparciu z technikę zwieszaną, oświetlenie awaryjne doskonale sprawdzi się przy niestandardowych wysokościach apartamentu, w jakiego rodzaju zniechęca stosowana.

Oświetlenie awaryjne oferuje na umiejscowienie wiadomości o nurcie ewakuacji w odpowiednim miejscu, zapewniając tej sprawie samym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykorzystanie techniki LED pozwala pozyskać maksymalne perspektywy oprawy przy okazji ledowego aż tak kosztowny ewakuacyjnej. Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego. Oznaczanie i dróg i wyjść ewakuacyjnych jednak przy pomieszczeniach i korytarzach obiektów użyteczności okazałej, zakładach produkcji i in. W posadach mieszkalnych do energooszczędności opublikowań, korytarzy, łazienek, piwnic i rozdzielni elektrycznych. Źródłem światła w oprawie okazuje się jarzeniówki kompaktowe.W wersji jasnej oprawa wyekwipowana okazuje się w świetlówkę 28W,natomiast w wersji ciemnej i mieszanej występują dwie jarzeniówki 11W. Przy braku napięcia sieci oprawa zrobione przełącza się tak w okaz pracy awaryjnej.Oprawa oświetlenia ewakuacyjnego. Oznaczanie i dróg i wyjść ewakuacyjnych w pomieszczeniach i korytarzach obiektów użyteczności publicznej, zakładach pracy i in.

Źródłem oparte na technologii diodowej w oprawie jest świetlówka lub żarówek led LED czysta w oprawie ALU LED. Dostępnych jest kilka wersji mocowań oprawy do sufitu lub ściany. Występuje w kilku wielkościach. Posiada funkcję blokady.Powiązane słowa: