Wakacje w nas

Siadając na tarasie, okrywasz się ciepłym, wełnianym kocem w kratkę. Koleżanka dosiada się z gorącą czekoladą w Twoim ukochanym czerwonym kubku z obitym uchem. Chłodny, wiosenny powiew wiatru przynosi wspomnienia wakacji. Wypadów spędzanych na wsi u seniorów. Wspominasz sobie jak rześko pachnie poranek za miastem a oprócz tego domy drewniane, takie które górowały w okolicy.

Pamiętasz jak malowniczo prezentował się pejzaż. Pamięcią sięgasz do dziecięcych uciech, śmiechu plus beztroski. Tęsknisz za czasami, w których wyłącznym kłopotem była decyzja u jakiego kolegi zapalimy ognisko. Szukanie drzewa również było rozrywką. Nikt nie traktował owego, jako przykrego obowiązku. Wszystkie zajęcia sprawiały satysfakcję. Upieczona parówka była tylko przerywnikiem, która dodawała energii do dalszej zabawy, a nie uwieńczeniem zlotu Pieczenie ziemniaka w popiele plus poparzone palce, przywodzą uśmiech na twarzy. Wspominasz z przyjaciółką wspólne wyjazdy nad pobliskie mazurskie jeziora. Strach plus napięcie jaki towarzyszył wymykaniu się spod czujnego oka babci, która stale się o was zamartwiała.

Dopijasz czekoladę, uśmiechasz się szeroko oraz wracasz do ciepłego budynku, w jakim czeka zadowolenie. Wesołość z codzienności jaką ofiaruje rodzina. Wspomnienia są piękne i pozostają z nami na zawsze. Aktualnie dbasz o to, żeby wspomnienia twych latorośli były podobnie doskonałe jak twoje.

Zechcesz by cieszyli się dzieciństwem a także obecną beztroską. Śmiech, piski a także okrzyki uciechy, inspirują tylko pozytywne emocje. Dokładnie wiesz, że pędzącego czasu nie da się zatrzymać. Bierzesz dzieciaki w ramiona, ściskasz i zanosisz do bezpiecznych, dziecięcych pomieszczeńków.Powiązane słowa: